Заслужаныя работнікі

Заслужаны аграном

Дрозд Аляксандр Сцяпанавіч

Заслужаны будаўнік

Баярчук Сцяпан Цімафеевіч

Верамяюк Міхаіл Аляксандравіч

Клімук Павел Іванавіч

Селівонік Пётр Васільевіч

Серада Мікалай Якаўлевіч

Заслужаны дзеяч мастацтваў

Кузьміч Мікалай Пятровіч

Заслужаны дзеяч навукі

Дзямчук Міхаіл Іванавіч

Падпалаў Уладзіслаў Паўлавіч

Свідуновіч Мiкалай Аляксандравiч

Заслужаны меліяратар

Селіванюк Васілій Раманавіч

Заслужаны механізатар сел. гаспадаркі

Бандарук Міхаіл Канстанцінавіч

Малочка Аляксандр Філіпавіч

Заслужаны настаўнік

Амельянюк Людміла Мікалаеўна

Амельянюк Ніна Васільеўна

Багацюк Ніна Іванаўна

Букач Антон Васільевіч

Валасюк Пётр Мікалаевіч

Воранава Вольга Іванаўна

Врагава Лідзія Парфенаўна

Герашчанка Ніна Пятроўна

Грознава Марыя Дзмітрыеўна

Гурын Сяргей Паўлавіч

Дзіковіч Іван Канстанцінавіч

Дудко Надзея Ільінічна

Іванчыкава Марыя Якаўлеўна

Кавальчук Мікалай Арцёмавіч

Качурка Вольга Рыгораўна

Кірылаў Міхаіл Ільіч

Клачковіч Марыя Мікалаеўна

Коршук Серафіма Іосіфаўна

Кравец Надзея Кузьмінічна

Лось Вольга Сцяпанаўна

Мельнікава Кіра Іванаўна

Плотка Надзея Антонаўна

Прывалава Марыя Раманаўна

Сакалова Надзея Дзмітрыеўна

Самцова Таццяна Іванаўна

Семянюк Кацярына Дзям’янаўна

Сідзюк Клаўдзія Афанасьеўна

Сташэўская Ганна Антонаўна

Філютовіч Вера Львоўна

Храмава Вольга Мікалаеўна

Заслужаны настаўнік прац. моладзі БССР

Сялюк Пётр Дзянісавіч

Заслужаны работнік адукацыі

Качурка Васілій Івановіч

Заслужаны работнік аховы здароўя

Шаўчук Ганна Рыгораўна

Шпілеўскі Сігізмунд Іванавіч

Заслужаны работнік ганд. і грамад. харч. БССР

Вашчук Л. А

Заслужаны работнік культуры

Дземянчук Надзея Рыгораўна

Любчук Сяргей Феадосавіч

Пісарук Фёдар Фёдаравіч

Чэрнік Ігар Паўлавіч

Заслужаны работнік прамысловасці

Падмаскоўная Хрысціна Людвігаўна

Шутро Ганна Мікалаеўна

Заслужаны работнік сацыяльнай абароны

Яромін Лявонцій Васільевіч

Заслужаны работнік сельскай гаспадаркі

Ашмянцаў Сяргей Дзмітрыевіч

Дубінка Зоя Уладзіміраўна

Кузіч Уладзімір Рыгоравіч

Раманюк Алена Фамінічна

Тарасюк Іван Іванавіч

Заслужаны работнік транспарту БССР

Дземічаў Аляксей Аляксеевіч

Заслужаны сувязіст БССР

Вальскі Пётр Філіпавіч

Заслужаны ўрач Рэспублікі Беларусь

Запашнік Яўгеній Казіміравіч

Заслужаны юрыст БССР

Дзерышаў Уладзімір Іванавіч